O nás


Lékárník George F. Smith v roce 1892 poprvé vytvořil univerzální balzám na rty dnes známý jako Rosebud Salve s obsahem vazelíny, bavlníkového oleje a patentované směsi esenciálních olejů Aromol. O tajemství receptur tohoto a dalších balzámů pečuje Smithem založený rodinný podnik Rosebud Perfume Company v městečku Woodsboro ve Spojených státech amerických, již přes sto let. Po dobu zasahující do tří staletí vyrábí Rosebud Perfume Co. balzámy na rty, které dnes dodává spokojeným zákazníkům na celém světě. Díky Roseandlips.cz můžete nyní tyto úžasné balzámy na rty zakoupit i v České republice.
 

Balzámy na rty od Rosebud Perfume díky své unikátní receptuře Vaše rty vyživují, hydratují a dodají jim přirozený lesk. Jedinečné aromatické oleje dodávají balzámům přirozenou vůni. Balzámy jsou tolik oblíbené především kvůli svým účinkům na suché a popraskané rty, ale i na suchou kůžičku v okolí nehtů. Vybrané balzámy poskytují úlevu při rýmě nebo nachlazení a v okolí červeného nosu.
 

Pro Rosebud Perfume Co. je od počátku na prvním místě kvalita ingrediencí. Balzámy na rty mají základ v kvalitní lékařské bílé vazelíně, jsou obohaceny o esenciální oleje a další složky jako jsou bavlníkový olej (Smith`s Rosebud Salve, Smith`s Minted Rose Lip Balm), bambucké máslo a vitamín E (Brambleberry Rose Lip BalmMocha Rose with Vanilla Lip Balm), včelí vosk (Brambleberry Rose Lip Balm a Smith`s Strawberry Lip Balm), lanolin (Smith`s Strawberry Lip Balm), mátový olej (Smith`s Minted Rose Lip Balm), mentol, eukalyptový olej nebo kafr (Smith`s Menthol and Eucalyptus Balm).
 

Balzámy na rty od Rosebudu představují spojení tradice a moderních trendů. Smith`s Rosebud Salve byl poprvé vyroben roku 1892 a nyní je oblíbeným balzámem mnoha celebrit, filmových hvězd, make-up artistů či vizážistů. Smith`s Menthol and Eucalyptus Balm je jen o několik let mladší, poprvé byl vyroben v roce 1897. Jeho stylové retro balení je inovací původního návrhu pro balení Rosebud Salve. Jahodový balzám Smith`s Strawberry Lip Balm, oblíbený zejména mezi příznivci svěžesti a veselé jahodové vůně je v prodeji od počátku sedmdesátých let. Smith`s Minted Rose Lip Balm, Mocha Rose with Vanilla Lip Balm a Brambleberry Rose Lip Balm jsou zástupci „nové generace“ balzámů na rty od Rosebudu, všechny se „narodily“ ve 21. století.
 

Rose and Lips Vám jako výhradní distributor nyní přináší tyto úžasné balzámy na rty do České republiky. Balzámy na rty od Rosebud Perfume můžete zakoupit přímo na našem e-shopu Roseandlips.cz.